درآمد یکی از کاربران موفق

با فروشگاه فایل بیشتر آشنا شوید

فروشگاه فایل دات کام، یک سایت آنلاین ساخت فروشگاه فایل است که توانایی طراحی فروشگاه فایل و مدیریت آن را به صورت رایگان و بدون نیاز به هیچ گونه تخصص و کد نویسی به شما می‌دهد. ما عقیده داریم که تمام امکانات لازم برای ساخت فروشگاه فایل، باید به ساده‌ترین شکل در دسترس مدیر فروشگاه باشد.

همین حالا به جمع ما بپیوندید

فروشگاه فایل اکنون میزبان  0  2000فروشگاه فعال و راضی است

چرا فروشگاه فایل دات کام از دیگران برتر است؟

یک فروشگاه فایل خوب باید تمام استانداردهای روز جهانی را رعایت کند

رعایت تمام اصول سئو و بهینه سازی در فروشگاه شما
واکنش گرایی و هماهنگی فروشگاه شما با صفحه گوشی و تبلت
سرعت بالای فروشگاه شما و بارگذاری آن در کمتر از 5 ثانیه
اتصال به ابزارهای دیگر برای ارسال پیامک، ایمیل، پرداخت و...

درباره ما بیشتر بدانید

فروشگاه فایل دات کام یک ابزار قدرتمند و رایگان تحت وب میباشد که به شما این امکان را میدهد تا بدون هیچ هزینه و یا حتی دانش قبلی فروشگاه خودرا راه اندازی کرده و کسب درآمد کنید ، فروشگاه فایل دات کام یکی از قدرتمندترین سرویس های فروشگاه دهی میباشد که علاوه بر تامین امنیت اطلاعات شما ، به سرعت و کیفیت سرویس دهی نیز توجه میکند.

تسویه حساب منظم

فروشگاه فایل از ساعت 9 صبح تا 24 شب تقریبا هر دو ساعت درخواست های تسویه فروشگاه ها را بصورت واریز بانکی انجام می دهد

کیفیت خدمات

استفاده از سرور اختصاصی ، مانیتورینگ آپ تایم ، مانیتورینگ فروش ، بک آپ گیر منظم و ... تمام تلاش فروشگاه فایل در ارائه خدماتی با بهترین کیفیت است

پشتیبانی مشتریان

فروشگاه فایل در دو بخش مجزا به پشتیبانی مدیران فروشگاه و همچنین رسیدگی به مشکلات خرید و دانلود مشتریان فروشگاه شما می پردازد

بهینه سازی موتور های جستجوگر

هماهنگی فروشگاه ها با موتور های جستجوگر

فروشگاه فایل دات کام تمامی استانداردهای جهانی برای بهینه سازی وبسایت ها در موتورهای جستجوگر را رعایت کرده است و همۀ امکاناتی که شما برای هماهنگی وبسایت خود با موتورهای جستجوگر نیاز دارید را در اختیارتان قرار می دهد.

برخی از فروشگاه های ما

قضاوت با شما ! امکانات ، سرعت و امنیت را بررسی کنید
shop.forushgahfile.com

نمونه فروشگاه یک

بررسی کنید

seven.forushgahfile.com

نمونه فروشگاه دو

بررسی کنید

neomarket.forushgahfile.com

نمونه فروشگاه سه

بررسی کنید

royalfile.forushgahfile.com

نمونه فروشگاه چهار

بررسی کنید

درآمد یکی از کاربران موفق فروشگاه فایل دات کام

در زیر درآمد یکی از کاربران موفق را نشان میدهیم که اثباتی بر درآمد زایی این سایت است و اینکه هرکس تلاش کند به درآمد میرسد....

موفقیت اتفاقی نیست

طی تماس هایی که بعضی از کاربران با مدیریت سایت گرفتند مبنی بر میزان درآمد سایت ، بعضی از کاربران میگویند آیا این سیستم درآمد دارد یا ندارد و آیا ارزش دارد روی آن  وقت بگذاریم می خواهم عکسی که از پنل کاربری یکی از کاربران گرفته شده است را روی سایت بگذارم. این شخص با گذاشتن تعداد مقالات خیلی زیاد و تحقیق ها و پاورپوینت های دانشگاهی هدفمند و بهینه سازی محصولات و سایت خودش و معرفی تک تک محصولات به گوگل توانسته است بعد از یک سال کار ، فقط در زمان امتحانات دانشگاه طی 30 روز یکونیم میلیون فروش انجام دهد.

طی صحبت هایی که با این شخص داشتم در این یک سال هر روز 3 تا 5 ساعت وقت را روی گذاشتن محصولات و... میگذاشته است و برای رسیدن به این فروش بهای آن را پرداخته و خیلی تلاش کرده است.

عکسی که در زیر تهیه شده است از پنل کاربری ایشان میباشد که رکوردش میباشد. (13 تا فروش در آن روز و 517 تا در 30 روز گذشته ) که طبق گفته هایش تا روزی 60 فروش هم داشته است ولی عکسی از آن موجود نیست.

 

 برچسب ها :
کسب درآمد از اینترنت , کسب درآمد اینترنتی , فروشگاه فایل , فروشگاه فایل دات کام , forushgahfile , بازاریابی اینترنتی , پول , پول سازی , کار پاره وقت , کار در منزل , کار دانشجویی ,


نیاز به راهنمایی دارید؟ ما ۷ روز هفته از ساعت ۹ الی ۲۲ پاسخگو تماس تلفنی شما هستیم.
09353547592