قوانين و مقررات استفاده

با فروشگاه فایل بیشتر آشنا شوید

فروشگاه فایل دات کام، یک سایت آنلاین ساخت فروشگاه فایل است که توانایی طراحی فروشگاه فایل و مدیریت آن را به صورت رایگان و بدون نیاز به هیچ گونه تخصص و کد نویسی به شما می‌دهد. ما عقیده داریم که تمام امکانات لازم برای ساخت فروشگاه فایل، باید به ساده‌ترین شکل در دسترس مدیر فروشگاه باشد.

همین حالا به جمع ما بپیوندید

فروشگاه فایل اکنون میزبان  0  2000فروشگاه فعال و راضی است

چرا فروشگاه فایل دات کام از دیگران برتر است؟

یک فروشگاه فایل خوب باید تمام استانداردهای روز جهانی را رعایت کند

رعایت تمام اصول سئو و بهینه سازی در فروشگاه شما
واکنش گرایی و هماهنگی فروشگاه شما با صفحه گوشی و تبلت
سرعت بالای فروشگاه شما و بارگذاری آن در کمتر از 5 ثانیه
اتصال به ابزارهای دیگر برای ارسال پیامک، ایمیل، پرداخت و...

درباره ما بیشتر بدانید

فروشگاه فایل دات کام یک ابزار قدرتمند و رایگان تحت وب میباشد که به شما این امکان را میدهد تا بدون هیچ هزینه و یا حتی دانش قبلی فروشگاه خودرا راه اندازی کرده و کسب درآمد کنید ، فروشگاه فایل دات کام یکی از قدرتمندترین سرویس های فروشگاه دهی میباشد که علاوه بر تامین امنیت اطلاعات شما ، به سرعت و کیفیت سرویس دهی نیز توجه میکند.

تسویه حساب منظم

فروشگاه فایل از ساعت 9 صبح تا 24 شب تقریبا هر دو ساعت درخواست های تسویه فروشگاه ها را بصورت واریز بانکی انجام می دهد

کیفیت خدمات

استفاده از سرور اختصاصی ، مانیتورینگ آپ تایم ، مانیتورینگ فروش ، بک آپ گیر منظم و ... تمام تلاش فروشگاه فایل در ارائه خدماتی با بهترین کیفیت است

پشتیبانی مشتریان

فروشگاه فایل در دو بخش مجزا به پشتیبانی مدیران فروشگاه و همچنین رسیدگی به مشکلات خرید و دانلود مشتریان فروشگاه شما می پردازد

بهینه سازی موتور های جستجوگر

هماهنگی فروشگاه ها با موتور های جستجوگر

فروشگاه فایل دات کام تمامی استانداردهای جهانی برای بهینه سازی وبسایت ها در موتورهای جستجوگر را رعایت کرده است و همۀ امکاناتی که شما برای هماهنگی وبسایت خود با موتورهای جستجوگر نیاز دارید را در اختیارتان قرار می دهد.

برخی از فروشگاه های ما

قضاوت با شما ! امکانات ، سرعت و امنیت را بررسی کنید
shop.forushgahfile.com

نمونه فروشگاه یک

بررسی کنید

seven.forushgahfile.com

نمونه فروشگاه دو

بررسی کنید

neomarket.forushgahfile.com

نمونه فروشگاه سه

بررسی کنید

royalfile.forushgahfile.com

نمونه فروشگاه چهار

بررسی کنید

قوانين و مقررات استفاده

آشنایی با قوانین

 • کاربرگرامي پيش از عضويت در سايت و هرگونه استفاده از امکانات ارائه شده ، ضمن خواندن کامل و دقيق قوانين و سياست های سايت نسبت به پذيرش آن اقدام نمائيد ، اين قوانين جهت جلوگيري از هرگونه سو استفاده و کلاهبرداري احتمالي ضمن احترام بين سايت و اعضا تنظيم گرديده است و عدم پذيرش اين قوانين به معني عدم ثبت نام و عدم استفاده از امکانات فروشگاه فایل سايت مي باشد.
 • مديريت و مرجع فعاليت اين سايت در جمهوري اسلامي ايران قرار دارد و درصورت وجود تخلف از سمت کاربران با درخواست قضايي اطلاعات کاربر خاطي در اختيار مراجع درخواست کننده قرار خواهد گرفت.
 • استفاده از سرویس سايت در وب سایت های که محتوای غیر قانونی ، غیر اخلاقی ، مبتذل ، توهین آمیز ، تهدید کننده ، افترا آمیز و همچنین توهین به نژاد و دسته خاصی از مردم کرده باشند غیرمجاز است ودر صورت آگاهی حساب کاربری طرف مسدود خواهد شد.
 • استفاده و انتشار ویروسهای اینترنتی برای سوء استفاده از حساب های کاربران سايت غیرقانونی است و در صورت مشاهده موضوع از طریق مراجع قضایی پیگیری می شود.
 • استفاده از اطلاعات شخصی کاربران به منظور اهداف تجاری از طریق سايت ممنوع می باشد و در صورت مشاهده با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
 • پس از طی مرحله عضویت در سايت ، سايت اطلاعات وارد شده شما را به صورت مرحله به مرحله بررسی و تأئید میکند، وپس از تائید با استفاده وتماس با تلفن وارد شده با ارسال کد 10رقمی آدرس را تائید می کند و از کاربر کپی شناسنامه و کارت ملی و اسکن کارت بانکی را درخواست می کند.
 • فقط افرادی که به سن قانونی (18سال) و بالای آن رسیده باشند می تواند عضو سایت شوند واز خدمات آن استفاده کنند.
 • درخواست های سايت از کاربران خود صرفا از طریق ارسال تیکت درون سایت می باشد و از ایمیل تنها به منظور اطلاع رسانی و یا درخواست مشاهد لینک های سایت استفاده می شود.
 • در صورتی که کاربری محصولاتی برخلاف قوانین سایت با عناوین دیگری به فروش برساند در صورت احراز تخلف علاوه بر مسدود سازی درگاه و اکانت کاربری کلیه مسئولیت های تخلف مربوط به پذیرنده می باشد و سايت فروشگاه فایل هیچ تعهد و مسئولیتی در این قبال متعهد نمی گردد.
 • کاربر موظف است در سایت خود اطلاعات کامل بخش پشتیبانی اعم از : تلفن تماس ، آدرس ایمیل و یا بخش تماس با ما جهت ارائه پشتیبانی به پرداخت کنندگان قرار دهد ، در غیر این صورت در صورت مراجعه پرداخت کننده جهت دریافت پشتیبانی خدمات اطلاعات تماس کاربر به پرداخت کننده ارسال خواهد شد.
 • در سايت برای جلوگیری از کلاه برداری ، هرکاربرامکان وارد کردن شماره حساب و شماره کارت های خود را دارد ، کاربران باید تمام شماره حساب هایی که به نام خود آنها می باشد را وارد کنند اگر حساب ها و کارت های با نام افراد دیگر را وارد کنند سايت هیچ مسئولیتی را برعهده نمی گیرد ، سايت یک کپی کارت از کاربر برای تأئید حساب وارد شده دریافت می کند ونزدخود نگه می دارد.
 • کاربران قبل از خرید از وب سایت هایی که از سرویس سايت استفاده می کنند لازم است تمام قوانین و مقررات آن سایت را کاملا مطالعه کنند زیرا، هر سایت سیاست امنیت اطلاعات و قوانین خاص خود رادارد ودر صورت سوء استفاده های احتمالی سايت هیچ مسئولیتی را برعهده نمی گیرد.
 • هر فایل ارسالی باید شامل حداقل 7 سطر توضیحات به زبان فارسی باشد.
 • استفاده از اسپم در سايت تخلف محسوب می شود و در صورت مشاهده استفاده از آن حساب کاربری خاطی مسدود میشود، مواد استفاده عبارتند از ارسال لینک پرداخت سايت با استفاده از اسپم ، که سايت به شدت مخالف استفاده از آن است.
 • استفاده ماشینی از سرویس سايت و یا هرگونه سوء استفاه از سرویس این سایت بدون هماهنگی و اطلاع این سایت ممنوع بوده و در صورت مشاهده با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
 • در صورت مشاهده هر گونه سوء استفاده ، تخلف و یا خراب کاری در سایت توسط کاربر ، سايت اکانت را شناسایی مسدود و مصادره می نماید.
 • اگر کاربری تمایل به ادامه فعالیت در وب سایت ما را نداشته باشد می تواند با ارسال تیکت حساب کاربری خود را متوقف کند ، سايت حساب کاربری موردنظر را متوقف می کند ولی به منظور نگهداری جزئیات کاربران و تراکنش های آن ها پایگاه داده های خود را حفظ می کند.
 • سايت کاربرانی را که خلاف قوانین فوق عمل کنند را توقیف می کند و در مورد حساب و موجودی آن کاربر تصمیم نهایی را میگیرد و به کاربر اطلاع می دهد.
 • اگر هرگونه خسارت ، جریمه ، مجازات و یا مسئولیت های دیگر ناشی از نقض این توافقنامه متحمل کاربر شود بازپرداخت و جبران آن تماما بر عهده خود کاربر بوده و سايت هیچ گونه مسئولیتی را عهده دار نمی شود، علاوه بر این اگر این نقض موجب وارد شدن خسارت به خود سايت شود ، کاربر خاطی موظف به جبران خسارت وارده طبق براورد هایی که در سايت انجام می گیرد است.
 • به منظور بروزرسانی و ایجاد امکانات جدید و انجام طرح های بازاریابی و افزایش فروش تغییرات نرم افزاری در سایت بصورت دوره ای در حال انجام است که ضمن اطلاع به کاربران و درجریان قرار دادن انها مسئولیت اشتباهات محاسباتی احتمالی در تغییرات سایت با گزارش کاربر به عهده سایت می باشد و ضمن بررسی اختلاف یا اشتباه محاسبه مبلغ کسر یا به حساب کاربر اضافه می شود سایت در مواردی که به واسطه اشتباه توسعه نرم افزاری مبلغی کسر یا اضافه پرداخت شود و این مغایرت برای کل سیستم به واسطه بروزرسانی باشد تعهدی به اصلاح ندارد و درصورت گزارش کاربر و امکان جبران متعهد به اصلاح است و مواردی که از قید امکان اصلاح خارج باشند برعهده سایت نخواهند بود
 • موجودی حساب کاربر به مدت شش ماه پس از آخرین درخواست تسویه حساب نزد سایت محفوظ است و هرزمان کاربر درخواست واریز نماید به حساب بانکی معرفی شده طبق قوانین سایت واریز خواهد شد کاربرانیکه موجودی خود را ظرف شش ماه تسویه نکنند و به تشخیص سایت حساب کاربری انها غیرفعال و بلااستفاده باشد در مورد آنها تصمیم گیری خواهد شد سایت در این موارد ضمن اطلاع رسانی به کاربر درخواست تسویه حساب می نماید و اگر بعد از درخواست سایت کاربر اقدام به تسویه حساب ننماید سایت می تواند نسبت به موجودی کاربر تصمیم مقتضی را بگیرد.

 

بند اول: فایل هایی که در سیستم ما حق انتشار ندارند:

ماده 1: هر گونه فایلی که دارای کپی رایت بوده و حقوق نشر آن توسط مولف محفوظ است

ماده 2: فروش هرگونه فایل حاوی اطلاعات محرمانه نظیر شماره تلفن افراد ،اسناد اداری ،مدارک شخصی افراد و...ممنوع می باشد.

ماده 3: فروش هرگونه فایل مخرب ، جاسوسی و هک و... ممنوع می باشد.

ماده 4: فروش هرگونه فایلی که نسخه ی رایگان آن در بازار و فضای اینترنت موجود است ممنوع می باشد. (برای مثال پلیرها و آنتی ویروس ها)

ماده 5: بارگذاری هر گونه فایلی که مغایر با شئونات اخلاقی و ملی باشد ممنوع است.

ماده 6: بارگذاری هر گونه فایلی که حاوی مطالب توهین آمیز به مقامات سیاسی و اقلیت های قومی و مذهبی باشد ممنوع است.

ماده 7: بارگذاری هر گونه فایلی که به هر نحوی امنیت سرورهای سایت را به خطر اندازد ممنوع است و با فرد متخلّف به شدت برخورد خواهد شد.

ماده 8: از بارگذاری فایل های پسورد دار جدا خودداری فرمایید.

ماده 9: بارگذاری هر نوع فایل برای دور زدن اینترنت مثل (ف ی ل ت ر ش ک ن) ها ممنوع است

ماده 10: فایل های پروژه و پایان نامه دانشجویی

ماده 11: گذاشتن کتب " م م ن و ع ه "  ، نرم افزارهای بد افزار ، نرم افزارهای هک " و ا ی ف ا "  و آموزش " ر م م ا ل ی " ممنوع می باشد.

بند دوم: قوانین قیمت گذاری فایل:

ماده 1: حداقل قیمت فایل ها باید ده هزار ریال  باشد و فایلهای کم ارزش نیز نباید قیمت های کاذب داشته باشند

ماده 2: قیمت گذاری متناسب با ارزش فایل باشد.

نکته : در هر صورت مدیریت توانایی دخالت در این مورد را دارد.

ماده 3: هنگام قیمت گذاری برای یک فایل به مواردی همچون درصد بازاریاب، درصد سیستم همکاری در فروش فروشگاه فایل ، تعداد صفحات، حجم فایل، کم یاب و نایاب بودن فایل و .... توجه فرمایید.

 

بند سوم: کپی رایت:

ماده 1: ما به حقوق دیگران احترام متقابل می گذاریم. در صورتیکه کاربری قوانین کپی رایت را رعایت نکند با او برخورد خواهد شد.

تبصره 1 بند 3: در صورت مشاهده ی موردی مغایر با قوانین کپی رایت، مدیریت را مطلع نمایید.

تبصره 2 بند 3: در صورت مشاهده نقض قوانین رایانه ای و هر مورد که موجب ضرر و زیان به شخص دیگری بشود فروشگاه فایل ، اطلاعات کاربر را در اختیار مسئولین مربوطه قرارداده و فروشگاه نیز غیرفعال و مبلغ موجودی به نفع فروشگاه فایل برداشت میشود.

 

بند چهارم: قوانین برداشت موجودی توسط فروشندگان و بازاریابان:

حتما قبل از اولین درخواست برداشت ، اسکن کارت ملی و اسکن کارت بانکی خودتان را به ایمیل forushgahfile@yahoo.com بفرستنید تا به درخواست شما عمل بشود. (میتوانید برای احتیاط  CVV2  و تاریخ اعتبار را از عکس اسکن شده کارت بانکی محو کنید.)

ماده 1:پرداخت ها بدون هیچ کارمزدی توسط سیستم پایا پرداخت میشود.

ماده 2: حتماً شماره شبای حساب خود را از بانک دریافت نمایید تا بدون کارمزد و سریعتر پورسانت ها به حسابتان واریز شود.(برای گرفتن شماره شبا به بانک خودتان مراجعه کنید)

ماده 3 : به خاطر مشکلات احتمالی حداقل 4 روز بعد از فروش محصولتان به سایت درخواست تسویه حساب بدهید.

ماده 4: درصورت نقص مدارک و اطلاعات هیچ مبلغی به حساب شما واریز نمیشود.

ماده 5: درصورت مشکلات احتمالی در سیستم بانکی و پایا ، پورسانت های شما با کسر500تومان هزینه کارت به کارت از طریق عابربانک به حساب شما واریز میشود و کاربران حق هیجگونه اعتراضی را ندارند.

ماده 6: پس از درخواست برداشت بین 24 تا 72 ساعت مبلغ به حساب شما واریز میشود ، درنتیجه از دادن تیکت خودداری نمایید.( اگر بعد از 72 ساعت مبلغ به حسابتان واریز نشد حتما تیکت بزنید تا بررسی کنیم.)

 

مسئولیت انتشار کلیه فایل های قرار گرفته بر روی سایت فروشگاه فایل دات کام ، بر عهده ارسال کننده آن میباشد و سایت فروشگاه فایل دات کام هیچگونه مسئولیتی در قبال آن و عواقب بعدی آن ندارد و در صورت تخلف یا هر مورد دیگری مدیریت سایت را درجریان قرار دهید تا فایلهای مشکل دار و .... حذف گردد.

با تشکر از حسن انتخاب شما

 

 

دانلود قانون جرایم رایانه ای

 

قانون تجارت الكترونيکی

 

دستورالعمل‌ها و الزامات اعطای نماد اعتماد الکترونیکیبرچسب ها :
فروشگاه , فروش انواع فایل , سیستم فروشگاه دهی رایگان , فروشگاه دهی , فروش فایل , فروش فایل , پروژه , فروش جزوه , جزوه , پزشکی , کتاب , کارآموزی , کارورزی , پایان نامه , پروپوزال , ریاضی , فیزیک , شیمی , مهندسی , صنایع , تغذیه , گیاهخواری , خام خواری ,


نیاز به راهنمایی دارید؟ ما ۷ روز هفته از ساعت ۹ الی ۲۲ پاسخگو تماس تلفنی شما هستیم.
09353547592